Агро-Дім

Про компанію

Компанія “Агро-Дім” виготовляє і реалізує комбікорми, БВМД (концентрати) та премікси тваринницьким с/г підприємствам, фермерським господарствам та іншим споживачам, які займаються вирощуванням тварин (свинарство, ВРХ) та птиці (бройлери, кури несучи, інше).

Ми займаємось створенням та впровадженням професійного підходу по годівлі тварин та наданням технологічних і ветеринарних рекомендацій на підприємствах, які обслуговуємо. Всі корми та рецептури від «Агро-Дім» – тільки авторські, власної розробки, власне виробництво по давальницьким методам дозволяє витримувати високу якість кормів та кормосумішей та мати низькі конкурентні ціни.

Наша компанія розпочала свою діяльність у 2009 році і за цей час нам вдалося здобути великий власний досвід та надійних партнерів, які оцінили якість продукції від «Агро-Дім», що у свою чергу допомагає нам впевнено рухатись вперед.

З 2012 року окрім виробництва кормів та кормосумішей ПП «Агро-Дім» займається тваринництвом. Вирощування на власній фермі свиней, високопродуктивне батьківське стадо, чудові результати по приростам  – все це завдяки власним програмам годівлі та оригінальним рецептурам.  

Саме тому ми пропонуємо нашим партнерам та клієнтам не тільки перевірені практично високоефективні корми та БМВД, але й готові рішення щодо програм годівлі тварин та птиці, фактично готовий тваринницький бізнес.

З 2017 компанією «Агро-Дім» року були розроблені та запущені нові лінійки продуктів для годівлі свиней: “Power feed” (БВМД/концентрати) та “Power Mix” (премікси). Дані продукти досить високо оцінили наші партнери в порівнянні з іншими конкурентними продуктами, які представлені на ринку України.

БВМД “Power feed” зарекомендував себе як концентрат, який забезпечує високу збереженість стада, поживність та засвоювання корму, що у свою чергу відображається в потужних приростах та мінімізації періоду відгодівлі. В складі даного продукту використовується якісна білкова група, вітамінно-мінеральний комплекс, амінокислоти, ферментно-фітазний комплекс та інші складники.

Премікс “Power Mix” містить високий рівень незамінних амінокислот, вітамінно-мінеральний комплекс, співвідношення кальцію, фосфору та ензимних препаратів, які повністю доповнюють їх нестачу в готовому кормі та збільшують енергетичну вартість зернової та білкової групи відповідно. Даний продукт забезпечить гарні результати у суміші з білковою та зерновою сировиною. Ми розуміємо, що ефективне годування тварин є головним фактором, який забезпечить прибуток Вашому бізнесу.

Разом з нашими продуктами та технологічними рішеннями Ви зможете гарантувати рентабельність власного господарства та подальший його розвиток у довготривалій перспективі на багато років.

Фотогалерея

Call Now ButtonЗателефонувати