Агро-Дім

БВМД (концентрат) Свиноматки супоросні-10%

Інвестиції у Ваш бізнес!

із лінійки кормів POWER FEED для свиноматок
в супоросний період

Годівля свиноматок в супоросний період це у великий мірі відновлення кондицій свиноматки, адже під час лактації матка втрачає, а правильніше сказати, віддає з молоком значну частину поживних речовин зі свого організму поросятам. Наша задача привести свиноматку вчасно в охоту, покрити і на всьому періоді супоросні привести до кондицій та підготувати до наступного опоросу. Тому в БВМД (концентрат) свиноматки супоросні-10% баланс поживних речовин, а саме білку енергії, клітковини, амінокислот, кальцію та фосфору, вітамінної групи є ідеальним. Зернова група (пшениця, ячмінь, кукурудза) повинна бути підібрана по результатах лабораторних досліджень не тільки за наявністю поживних речовин (протеїн, жир, клітковина, кальцій, фосфор), а й за відсутністю враження зерна шкідниками, фузаріозом, мікотоксинами.

Мета:

  • Кондиційність свиноматок
  • Максимальне засвоювання корму
  • Мінімізація стресів у свиноматки

Вигоди:

  • Висока репродуктивна здатність
  • Стабільність приходу в охоту
  • Отримання економічного ефекту

Склад продукту

В основі БВМД (концентрату) СВС-10% лежить багаторічний досвід провідних європейських компаній  (Польщі, Франції, Німеччини, Данії) та якісна сировина і компоненти, а саме продукти переробки зерна олійних культур, шрот соєвий та макуха соєва, шрот соняшниковий провідних вітчизняних виробників. Такі складники, як вітаміни, мікро-макро компоненти, амінокислоти провідних європейських виробників. Також ми використовуємо монокальцій фосфат для балансування кальцію та фосфору, а для підсилення нашого продукту: ароматизатори, два види ензимів для кращого засвоювання поживних речовин та антиоксидант.

Рекомендації стосовно застосування БВМД (концентрату) СВС-10% для свиноматок супоросних та рецептури до нього:

В період споживання БВМД (концентрату) свиноматки супоросні-10% необхідно враховувати наші рекомендації, а саме годувати свиноматок супоросним комбікормом нормовано по 3 кг корму на 1 голову в день, перед переводом на лактаційний корм рекомендуємо зменшити даванку до 2,5 кг на голову для забезпечення кращого поїдання лактаційного корму, який ми починаємо згодовувати за 14-10 днів до опоросу. Крім цього ми рекомендуємо збільшити рівень клітковини за рахунок вводу в комбікорм висівок або іншої сировини з великим вмістом клітковини.

Рекомендації годівлі супоросних свиноматок

  • період осіменіння 2,5 кг/добу на 1 голову
  • після запліднення свиноматок даємо норму 2,5-3 кг/добу
  • за дві неділі до опоросу ми рекомендуємо зменшити супоросний корм по 2,5 кг/добу і перевести свиноматок на лактаційний корм
  • в день опоросу ми не рекомендуємо годівлю свиноматок для полегшення опоросу

Придбати в магазині

Call Now ButtonЗателефонувати