Агро-Дім

Готові корма для бройлера

Найкращі корма для Вас!

із лінійки продуктів CHICKEN FEED

Приватне підприємство АГРО-ДІМ виробляє комбікорма для бройлера за власними рецептами та сучасними європейськими технологіями і рекомендує дані продукти для інтенсивної відгодівлі даної птиці.

Вирощування бройлера, це напрямок сільського господарства, який інтенсивно розвивається в Україні, як на рівні великих птахокомплексів, так і на рівні дрібних фермерів. Зростаючий попит на біле м’ясо дає можливість динамічно розвиватись в цій галузі. Щоб задовільнити вимоги споживача постійно проводиться робота по удосконаленню генетичного потенціалу птиці, програм годівлі, управління та облаштування птахокомплексів та інших процесів.

Робота над процесами постійно удосконалюється у напрямку прискорення росту маси тіла та зниження показників використання корму. Проте, швидкий ріст стримується виникненням деяких обмежень, а саме – появою хвороб серця, легень, ніг та системою травлення у птиці.

Годівля бройлера повинна забезпечити потребу птиці в поживних речовинах для відповідної фази росту та розвитку організму. До найбільш важливих поживних компонентів належать:

  • Білки (рівень амінокислот, як основна побудови білка)
  • Вуглеводи (джерело енергії)
  • Вітаміни та мікро-макро компоненти
  • Вода (яка складає близько 50% маси тіла)

ПП АГРО-ДІМ пропонує застосовувати для годівлі бройлера 3 або 4 фазову програму:

Переваги кормів CHICKEN FEED виробництва ПП АГРО-ДІМ:

Пропонуємо Вам готовий збалансований комбікорм для бройлера власного виробництва з використанням якісних складників європейського походження (премікси, амінокислоти, про-пребіотики, адсорбенти, кокцидіостатики, ензими). Розрахунок рецептур проводиться за допомогою програми оптимізації рецептів WinMix.

Шановні партнери, використовуючи корма виробництва ПП АГРО-ДІМ із лінійки кормів CHICKEN FEED Ви отримуєте очікуваний результат, консультації наших спеціалістів та задоволення від співпраці.

Придбати в магазині

Call Now ButtonЗателефонувати